Антистарение

...молодость - это надолго

  • Увеличить размер
  • Размер по умолчанию
  • Уменьшить размер
Главная | Биомедицинские конференции | Внесок молодих спеціалістів в розвиток медичної науки і практики

Внесок молодих спеціалістів в розвиток медичної науки і практики

Національна академія медичних наук України
ДУ „Інститут терапії ім. Л.Т.Малої АМН України”
Харківський національний медичний університет
Кафедра внутрішньої медицини № 1 та клінічної фармакології
Громадська організація “Асоціація молодих вчених та спеціалістів інститутів АМН України м. Харкова”

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ № 1
про проведення всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої дню науки в України
“ВНЕСОК МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ В РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ НАУКИ І ПРАКТИКИ”

Вельмишановні колеги!

19 травня 2011 року на базі Інституту терапії імені Л.Т. Малої АМН України відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, присвячена дню Науки в Україні, яка розпочне свою роботу у 930.

До участі в її роботі запрошуються молоді вчені та спеціалісти у віці до 35 років, що приймають активну участь у фундаментальних дослідженнях у різних галузях сучасної медицини: терапії, хірургії, ортопедії та травматології, педіатрії, акушерства та гінекології, інфекційних хвороб та мікробіології, ендокринології, клінічної фармакології та фармакотерапії, патофізіології, патоморфології, неврології та психіатрії, медичної радіологі, дерматовенерології та венерології.

Конференція зареєстрована в УкрІНТЕІ, посвідчення № 73 від 25 січня 2011 року, та включена в „Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2010 році” Укрмедпатентінформу та АМН України. Згідно Наказу МОЗ України, АМН України № 450/42 від 07.07.2006. дане запрошення є підставою для відрядження.

Форми участі в конференції: усна доповідь і публікація тез, стендова доповідь і публікація тез, публікація тез. Робочі мови конференції - українська, російська.

Для участі у конференції необхідно до  3 травня 2011 р. надіслати заявку за запропонованою реєстраційною формою та текст тез для публікації в матеріалах конференції електронною поштою за адресою: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. . Після відправлення матеріалів необхідно обов’язково пересвідчитися в отриманні Вашого повідомлення. Участь у конференції та видання матеріалів доповідей є безкоштовними. Матеріали конференції будуть розміщені на сайті Інституту терапії : www.therapy.org.ua

Вимоги до оформлення друкованої роботи (тез)

1.    Роботи, направлені для участі у конференції, не повинні бути раніше опубліковані або направлені для публікації в інші видання.
2.    Один автор може опублікувати тільки одну роботу або дві роботи у співавторстві.
3.    В структурі роботи обов’язково повинні бути коротко відображені мета і завдання дослідження, матеріали і методи її виконання, отримані результати і висновки.
4.    Усі скорочення (за винятком одиниць виміру) можуть бути використані лише після згадування повного терміну.
5.    Обсяг матеріалів для друку – до 1 сторінки.
6.    Текст друкується в редакторі MS Word 2003, у форматі А4 з полями з усіх сторін 25 мм.
7.    Параметри форматування: шрифт Times New Roman, розмір шрифту 14, звичайний, відстань між рядками – один інтервал.
Структура друкованої роботи: назва роботи великими літерами, ініціали і прізвище авторів, повна назва установи, закладу, організації, текст роботи.
УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право на відмову у публікації, якщо надіслана робота не буде відповідати наданим вимогам, про що автора буде повідомлено. За зміст матеріалів відповідальність несуть автори. Тези друкуються без редакційної і коректорської правки!

Вимоги до усної доповіді:
1.    Тривалість усного повідомлення не повинна перевищувати 10 хвилин. Буде забезпечено мультимедійний супровід доповіді.
2.    Виступ у обговоренні – до 5 хвилин.
Вимоги до оформлення стендової доповіді:
1.    Розмір стенду не повинен перевищувати 150х100 см (доповідь може бути представлена на декількох листах меншого формату).
2.    У структурі доповіді обов’язково повинні бути коротко викладені мета і завдання дослідження, матеріали і методи її виконання, отримані результати і висновки.
3.    Усі скорочення (за винятком одиниць виміру) можуть бути використані тільки після згадування повного терміну.
4.    Заголовок оформляється так: перший рядок (чи кілька рядків при необхідності) – назва роботи великими літерами; другий – ініціали, потім прізвище(ща) автора (авторів); третій рядок – назва установи, закладу, організації повністю; четвертий рядок – назва підрозділу, кафедри, відділу; п’ятий рядок – вчене звання, потім ініціали, прізвище завідувача структурного підрозділу; шостий рядок – вчене звання, ініціали, прізвище(ща) наукового(вих) керівника(ків); текст доповіді.
5.    Стендова доповідь може містити ілюстративний матеріал.
6.    Розмір шрифту у тексті постера повинен бути не менше 20 пт.
7.    Стендова презентація повинна бути виставлена в холі конференц-залу 19 травня 2011 до 930.
Заохочувальні заходи
Під час проведення конференції буде проведений Конкурс за 3-ма номінаціями: «Найкраща усна доповідь», «Найкраща стендова доповідь», «Найкращий оратор». Передбачається заохочення номінантів Конкурсу пам`ятними та заохочувальними призами.
Транспортні витрати та витрати на проживання і харчування оплачуються учасниками самостійно. Іногороднім учасникам за їхнім бажанням Оргкомітет буде сприяти бронюванню місць у готелях м. Харкова.
Оргкомітет конференції
Калашник Дар’я Миколаївна, к.мед.н. (голова), тел. +38 067 959 7265.
Школьник Віра Владиславівна, к.мед.н. (куратор секції «Терапія» Ради молодих вчених Харківського національного медичного університету), тел. +38  050 514 2914.
Можина Тетяна Леонідівна, к.мед.н. (заступник голови), тел. +38 068 606 8035.
Болотських Ганна Володимирівна(відповідальний за друк тез), +38 097 192 99 15.

З питань, пов’язаних з організацією і проведенням конференції, звертатися до членів Оргкомітету.
Для наступних контактів просимо повідомити Вашу адресу, телефон, e-mail.
Ми будемо щиро раді Вашій участі у Всеукраїнської конференції, присвяченій дню Науки в Україні!

Последнее обновление 16.04.11 23:15  

Опрос

Какова роль низкомолекулярных (небелковых) антиоксидантов в организме?
 
Сейчас на сайте находятся:
 24 гостей 

Самое популярноеВАЛЕОЦЕНТР имени Н.А. Бобрышева ГЕНЕТИЧЕСКАЯ И РЕГЕНЕРАТИВНАЯ МЕДИЦИНА: ПРОБЛЕМЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ Применение омега-3 полиненасыщенных жирных кислот в медицине V НАЦИОНАЛЬНЫЙ КОНГРЕСС ГЕРОНТОЛОГОВ И ГЕРИАТРОВ УКРАИНЫ - ПРОГРАММА Омега-3-ненасыщенные жирные кислоты Онтогенетические часы. Гипотеза Элевационная теория старения Менопауза та її наслідки Проблемы гипобиоза и продления жизни Новые технологии в регенеративной медицине: мировой опыт клинического применения стволовых клеток список участников октябрьского конгресса Жанна Луиза Кальман Основные теории старения Институт геронтологии НАМНУ Теории старения Конференция им.В.В.Фролькиса Препараты против старения Болезнь Альцгеймера Болезнь Паркинсона Онкопатология Возрастзависимая патология Остеопороз Конференции по старению и омоложению Ресвератрол Semagacestat Омега-3-ненасыщенные жирные кислоты Способы омоложения и достижения долголетия Методы исследований в геронтологии Жанна Луиза Кальман Функциональные диеты для омоложения

Последние публикации

Введите логин для входа


Главная | Биомедицинские конференции | Внесок молодих спеціалістів в розвиток медичної науки і практики